رویکرد جدید اردوهای جهادی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین
ایجاد اشتغال در روستاها
در دستور کار است
امسال با تغییر رویکردی جدید در اردوهای هجرت، مقرر شد تا فعالیت‏های جهادی به سمت کارهای مولد پیش برود.

سردار محمدرضا نقدی روز پنجشنبه ششم تیرماه در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای هجرت 3 استان سمنان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان و با حضور استاندار، فرماندار، فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)، معاونان استاندار و مدیران دستگاه‏های اجرایی استان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: کشور در حال حاضر در حوزه‏ های سیاست و امنیت در وضع مطلوبی است و از لحاظ فرهنگی در جنگ قرار داریم.

: نخستین راه حل برای رفع معضل اقتصادی در این برهه استفاده از کم‏ترین سرمایه‏ گذاری و بیشترین بازدهی است.

: سرمایه ‏گذاری اندک باعث ایجاد اشتغال و بازدهی بالا و افزایش تولید در جامعه خواهد شد و باید از ظرفیت ‏های پنهان در جامعه استفاده کرد تا معضلات و مشکلات اقتصادی با کمی همت مرتفع شود.

: راه حل دیگر، استفاده از راهکار اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری بر اجرای این طرح تاکید داشته و یکی از اصول این طرح، استفاده از ظرفیت‏ های موجود در جامعه است.

: امسال علاوه بر فعالیت‏ های جهادی که سال‏های گذشته از قبیل بازسازی مدارس، منازل، ساخت مساجد در مناطق محروم انجام شده است؛ بسیجیان باید تولید و بهره‏ وری را در روستاها افزایش داده و در آن مناطق اقداماتی در خصوص ایجاد اشتغال انجام شود.
/ 2 نظر / 22 بازدید

دعوتنامه حضور در اولین نشست فعالان مجازی استان خراسان رضوی مدیریت محترم سایبری ، کاربران اینترنتی ارجمند و فعالان گرامی حوزه فضای مجازی ، با اهدای سلام و تحیات احتراماً ، بدینوسیله از جنابعالی جهت حضور در اولین نشست فعالان مجازی استان خراسان رضوی دعوت بعمل می آید. مقدم شما را در سالن همایش های سازمان تبلیغات مشهد گرامی می داریم. با حضور طالب پور مدیر موسسه فرهنگی تبیان کشور ،آقا میری مدیر حوزه علمیه خواهران و عضو هیئت مدیره تبیان، سعیدی مشاور عالی جانشین فرماندهی کل قوا و عضو هیات مدیره تبیان ، حجت الاسلام اسکندری، مدیر کل تبلیغات اسلامی قم و عضو هیئات رئیسه تبیان و ... زمان : روز پنجشنبه 9 خردادماه ، ساعت 17 بعدازظهر مكان : اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، مشهد مقدس ، بلوار شهید مدرس (چهارطبقه) ، روبروی دادگستری

negar

یکی از دوستامو فرستادم خیلی راضیه سلام بچه ها من هم دانشگاهیتون بودم کلی خاطره دارم اومدم سر زدم وبلاگ خوبی دارین . یه چیزی رو می خواستم بهتون بگم برای اونایی که دنبال یه کاره پاره وقت با درآمد خوب هستند. استخدام مدرس جهت تدریس در مدارس ابتدایی و راهنمایی برای کلیه رشته ها و کلیه شهرهای ایران نیرو میخواد هم کار با پرستیژ بالا ست هم رزو مه کاری واستون میشه هم درآمدش خیلی خوبه هم می توانین با وقت خودتون تنظیم کنین این گفتم چون من خودم زمان دانشجوییم خیلی به کار احتیاج داشتم ولی نبود. پیشنهاد می کنم از دست ندین . برای ثبت نام کافیه اسمتون ، شهرتون و ایمیلتون روبه شماره پیامک 30009900002424 پیامک کنید. خودشون باهاتون تماس میگیرن